ÜCRETSİZ KARGO

Toptan Satış

Esarp Moda online perakende satışın yanında online toptan satışta yapmaktadır.

Toptan Satış Şartları;

Minimum Sipariş Tutarı: Her bir siparişte sipariş tutarı 500 TL ve üzeri olmalıdır.

Fatura: Toptan satışlarımızda da  perakende de olduğu gibi birebir faturalıdır ve ürünle birlikte fatura gönderimi yapılır.

Ödeme: Perakende satışta olduğu gibi toptan siparişleriniz de kapıda ödeme geçerli değildir. Ödeme Havale/EFT ile peşin alınır. Ödeme Alınmadan ürün gönderimi yapılmaz!

Kargo: Ürünlerimizin tamamı stoktan gönderilmekte olup, hafta içi saat 16:00 a kadar olan siparişleriniz Ödeme hesaba geçtikten sonra; aynı gün kargoya verilir. 16:00 dan sonra vereceğiniz siparişler ise ertesi gün kargoya verilir. Cumartesi günleri saat 12:00 a kadar siparişleriniz aynı gün, saat 12:00 den sonra, pazar günü ve resmi tatil günlerinde vereceğiniz siparişler ise bir sonraki iş gününde kargoya verilir. Firmamız yurtiçi kargo gönderimlerinde Aras Kargo ve PTT Kargo ile Yurtdışı Kargo gönderimlerinde ise PTT ve TNT Kargo ile çalışmaktadır. 

Siparişleriniz bulunduğunuz yerleşim yerine göre değişkenlik göstermekle birlikte 1 ile 3 iş günü içerisinde kargo firmasınca teslim edilir. Kargo şubesinin bulunmadığı mobil alanlarda bu süre yedi (7) iş gününü bulabilmektedir. Toptan siparişlerinizde kargo ücreti Eşarp Moda'nın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile indirimli tarifeden karşı ödemeli olarak gönderilir ve alıcı tarafından ödenir. 1000 TL yi aşan yurtiçi siparişlerinizde ise kargo ücreti firmamızca ödenir.

İade ve Değişim: Toptan siparişlerinizde kargo masrafları, ödeme komisyonları alıcı tarafından karşılanması şartıyla değişim yapılır.​


WhatsApp: 05558931080

İletişim : info@esarpmoda.com