ÜCRETSİZ KARGO

Teslimat Bilgileri

GÖNDERİ SEÇENEKLERİ

 

Gönderileriniz PTT Kargo veya Aras Kargo ile teslim edilecektir. Siparişleriniz kargoya verildikten sonra teslimat süresi 600 Km'ye kadar 2 iş günün de, 600 Km'den uzak mesafelerde ise 2 ile 5 iş günü arasında teslim olmaktadır.

 

KARGO ÜCRET POLİTİKASI

 

Kargo ücretleri ürünlerimizin ebatları ve ağırlıkları ile hesaplanmaktadır.

Satın aldığınız ürünlerin kargo fiyatlarını sepetinizde görebilirsiniz.

Kargo Bedava Etiketli ürünlerde kargo ücreti Esarpmoda.com tarafından karşılanmaktadır.

100 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti Esarpmoda.com tarafından karşılanmaktadır.

 

KARGO TESLİM ALIMI

 

Kargonun kabulü ve ürünlerin teslim alınması esnasında kontrol edilmelidir.

Yaşanabilecek eksiklik ya da hasar durumunda tutanak tutulmalıdır, aksi halde Shoplevidor.com sorumluluk kabul etmemektedir.

Teslim alacağınız ürünlerin hasarlı ya da eksik çıkması durumunda sizden "Kargo Tespit Tutanağı" talep edileceği için; ürünlerinizi kargo görevlisinden teslim alırken kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alınız ve hasarlı ya da eksik ürün olması durumunda tutanak tutturunuz.

Aksi halde; Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak; eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş sayılacaktır.

www.shoplevidor.com sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün teslimatını PTT Kargo ve Aras Kargo ile yapmaktayız.

Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmesini takiben, kayıtlı e-posta adresinize bir bilgilendirme mesajı iletilir. Sipariş esnasında vermiş olduğunuz cep telefonu numarasına kargo takip mesajı gönderilir. Siparişleriniz ortalama 24 saat içinde (hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç) kargoya verilir.

Kullanıcılar, teslimat süresinde yaşanabilecek gecikmeleri en aza indirmek için adres bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak bildirmekle yükümlüdür.

Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden www.shoplevidor.com sorumlu değildir.

 

DEĞİŞİM SÜRECİ

 

Satın aldığınız ürünlerde değişim aynı özellik ve fiyatlardaki ürünlerle yapılabilmektedir.

Değişim işlemi için hesabınıza giderek değişim talebi oluşturmanız gerekmektedir.

Değişim yapmak istediğiniz ürünlerin fiyatları aynı olmalıdır.

 

KUSURLU / DEFOLU ÜRÜN

Ayıplı ürünlerde değişim tarafımızca ücretsiz yapılmaktadır. Defolu ürünlerde Değişim kargo ücretleri şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.


KAPIDA ÖDEMELİ KARGO SORUMLULUĞU


Site üzerinden hiç bir ücret ödenmeden adresinize istediğiniz kargoların takip edilip teslim alınması müşterinin sorumluluğundadır. Teslim alınmayan Şirketimize geri dönen kargolarda Şirketimiz gidiş geliş kargo ücretlerini ödemek zorunda kalacağından, Doğacak maddi zarar, zaman kaybı, personel giderleri müşteriden yasal yollar ile talep edilecektir. Zarar sipariş veren müşteriden tanzim edilecektir.