ÜCRETSİZ KARGO

Hakkımızda

Esarpmoda.com ;

EsarpModa.com, modern muhafazakar giyim tarzını ilke benimsemiş bayanların, kendi giyim tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği bu alanda Türkiye`nin ve Dünya’nın online moda ve alışveriş sitesidir.

EsarpModa.com 75 ülkeye satış yapmaktır. Binlerce müşterisi bulunan Türkiye`nin uluslararası online alışveriş sitesidir.

Tesettür giyimin seçkin markaları ve ünlü moda tasarımcılarının özel tasarımları, yüz binlerce bayana EsarpModa aracılığı ile ulaşmaktadır. Dünyanın dört bir yanından bayanlar; günlük giyim, abiye, şal, eşarp, spor giyim ve aksesuar ihtiyaçları için EsarpModa.com `u ziyaret edip, son moda trendleri hakkında fikir sahibi olmakta ve alışveriş yapmaktadır.

EsarpModa.com `da 100 farklı marka, 10.000‘lerce ürün ve farklı tasarımcıların ürünleri bulunmaktadır.

Sunduğu çeşit ve marka seçenekleri ile EsarpModa.com ,kısa süre içerisinde dünyada ve Türkiye`de modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş binlerce bayan için tarzlarını belirleyebilecekleri bir moda referans noktası olmuştur. Markalar için de, indirim öncesi sezon fiyatlarından satış yapabilecekleri bir online satış platformu olmuştur.

EsarpModa.com sitesinde yer alan ürünler profesyonel bir kadro ile özenle seçilir, hazırlanır, en iyi şekilde kombinlenerek sizlerin beğenisine sunulur.

EsarpModa.com, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile çalışır.