ÜCRETSİZ KARGO

Eşarp Modasını Yakından Takip Edin

Eşarp Modasını Yakından Takip Edin

Eğer moda ile ilgileniyorsanız, dergileri takip ediyor, internet sitelerinden kombinler yakalıyor üstelik bunları günlük hayatınızda da uygulamak istiyor ancak tesettür mağazalarını arayıp bulamıyorsanız binlerce eşarp modeli tasarlayan Levidor şal ve eşarp markası ile henüz tanışmamışsınız demektir. Levidor şal ve eşarpları uzun yıllar boyu tesettür mağaza zincirleri arasında özellikle ülkemiz içerisinde adını duyurmuş öncü firmalardan bir tanesidir.

Elit Modeller İle Tanışın

 Bu marka sizlere çok çeşitli eşarp modelleri tasarlarken etnik kökenlerimizden ayrılmadan geçmişin izlerini de taşıyarak günümüze modernize edilmiş nice eşarp modelleri üretmiştir. Üretim tekniğinin en başında kalitesi yer almaktadır. Levidor kullanıcıları tarafından beğeni ile satın alınan ürünler kalite standartları ile de beğeni toplamaktadır.

Levidor Eşarp Çeşitleri

Özellikle uzun yıllardır tesettürlü olan bayanlar çok daha iyi bilir ki eşarp modası günden güne gelişmektedir. Hem günlük hem de özel davetlerde şıklığı ile boy gösteren tesettürlü bayanlar için tasarlanan çok özel eşarp kreasyonları yer almaktadır. Eşarp modelleri binlerce üründen oluşuyor. Levidor, en çok satanlar listesini de ipek eşarplar, twill eşarplar, desenli ipek eşarplar, etnik desenli ipek modeller, düz renkli ipek parlak modeller, düz model ipek mat modeller oluşturmaktadır. Ancak sıklıkla tercih edilen bir model vardır ki yaz aylarında sizleri son derece rahat ettirir. Kullananların anlayacağı gibi fresh şal eşarp modelleri hem şıklık hem de rahatlık sağlayarak tek taşta iki kuş vurmanızı sağlıyor.

Fresh Şal Fiyatları

Fiyat olarak rakiplerinden çok daha uygun olan bu fresh ipek şal modelleri oldukça modern olarak tasarlanmıştır. Hem sıcaktan terlemenizi önleyecek hem de günlük spor şıklığınıza şıklık katacak bir modeldir. Çarşıya pazara çıkarken hemen sarabileceğiniz, çoğunlukla ütü istemeyen bu modeller, hem fiyat seçenekleri hem de renk ve model seçenekleri ile internet satış mağazalarımızda sizleri bekliyor. Sizler de modaya uygun, kıyafetlerinize uygun, bütçenize uygun ve zevklerinize uygun modeller bulmak istiyorsanız Levidor şal modelleri satışı yapan internet sitesine giriş yaparak tek yık ile mağaza gezmeden en kolay yoldan alışveriş yapabilir; yıllar boyu eskimeden kullanabileceğiniz modeller satın alabilirsiniz.


09/09/2017